Szkoła Podstawowa im. Stanisława Moniuszki w Bąkowicach

MEN       WOM      Kuratorium       WODIiP       CKE       OKE Wrocław       Gmina Świerczów       WSzPWN       WSiP       Polska

 

  Strona główna

  Aktualności

  Informacje o szkole

  Historia szkoły

  Pracownicy

  Dokumenty szkolne

  Przyjaciele szkoły

  Dla rodziców

  Dla ucznia

  Plan zajęć

  Galeria

 

     Napisz do nas

 

SPORTOWY DZIEŃ DZIECKA

 

 

Przedłużająca się deszczowa pogoda i natłok różny wydarzeń szkolnych uniemożliwiały przeprowadzenie w zaplanowanym terminie obchodów Dnia Dziecka. Dopiero w połowie czerwca dzieci i organizatorzy doczekali się odpowiednich warunków. Jak co roku obchody Dnia Dziecka odbyły się na sportowo w ramach kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł”. Hasło przewodnie w tym roku to „Postaw na rodzinę”. Rywalizacja międzyklasowa polegała na wieloboju sprawnościowym w kategoriach I-III i IV-VI, który obejmował: turniej piłki nożnej, wyścigi rzędów i przeciąganie liny. Ciekawostką było to, zgodnie z przewodnim hasłem, że w każdej drużynie czynny udział brał przedstawiciel rodziców. Zacięta rywalizacja, przeplatana słodkim poczęstunkiem i gorącą kiełbaską, wyłoniła zwycięzców: III klasa w kategorii młodszej i V klasa w kategorii starszej. Klasy otrzymały puchary, pamiątkowe dyplomy i broszurki promujące kampanię „Zachowaj Trzeźwy Umysł”.

Szczególne podziękowania kierujemy w stronę rodziców, którzy niezawodnie i aktywnie uczestniczyli w szkolnej imprezie. Zapraszamy za rok.

 

                                                                                                       Andrzej Piwowarczyk

wstecz